Codziennie nagrody w mojeauto.pl

W maju mija dziesięć lat od debiutu Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl w Internecie. Z tej okazji dla użytkowników portalu ogłoszony został specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.


Idea konkursu jest bardzo prosta. Codziennie jedno pytanie i jedna nagroda. I tak przez cały miesiąc. Pytania będą różnorodne, a podpowiedzi będzie można znaleźć na stronach mojeauto.pl


– Nasz konkurs, a właściwie zabawa ma dać szansę naszym wiernym użytkownikom, aby mogli wykazać się znajomością portalu mojeauto.pl, a także pokazać nowym użytkownikom, jak wiele informacji o szeroko rozumianej motoryzacji mogą znaleźć na naszych stronach – mówi Szymon Siwek, kierownik marketingu w mojeauto.pl – Do każdego pytania dodana jest podpowiedź, aby ułatwić znalezienie właściwej odpowiedzi.


Więcej informacji o konkursie na stronie http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Aktualnosci/Konkurs_Autoszperacz_na_10_lecie_mojeauto_pl,a,164011.html————————————


Podstawowym przedmiotem działalności spółki Internet Service S.A. w latach 2000 – 2002 było pośredniczenie w sprzedaży samochodów nowych. W okresie tym poprzez mojeauto.pl sprzedano niemal 3.000 samochodów nowych różnych marek, o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych.


W październiku 2002 roku zapoczątkowany został proces przekształcania serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną. Nowy model biznesowy serwisu był efektem zmiany zarządu oraz kadry menedżerskiej spółki.


Od 2003 roku mojeauto.pl funkcjonuje jako portal motoryzacyjny, stale rozbudowywany o kolejne funkcjonalności. Obok konfiguratora samochodów powstają m.in. baza z ogłoszeniami sprzedaży samochodów używanych, serwis z informacjami motoryzacyjnymi, centrum finansów z ofertami kredytów samochodowych, leasingu i ubezpieczeń komunikacyjnych, katalog zdjęć motoryzacyjnych, sklep motoryzacyjny i internetowa telewizja motoryzacyjna.


Restrukturyzacja spółki została zakończona w październiku 2006 roku kiedy to 93% akcji spółki obejmują notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie bmpAG i Bankier.pl SA. W styczniu 2007 roku, po odkupieniu akcji od bmpAG, portal mojeauto.pl zostanie włączony do grupy kapitałowej Bankier.pl SA. W maju 2007 roku Bankier.pl SA przejmuje pełną kontrolę nad spółką obejmując 100% jej akcji. Z początkiem 2010 roku Internet Service SA wraz z pozostałymi spółkami Grupy Bankier.pl dołącza do Grupy Allegro.

Authors

Related posts

Top