Genewskie salony w mojeauto.pl

Od wczoraj na stronach mojeauto.pl można zwiedzić jeden z największych salonów samochodowych w Europie – Targi Samochodowe w Genewie 2007. W specjalnym serwisie informacyjnym wysłannik mojeauto.pl na gorąco informuje o najważniejszych wydarzeniach z tegorocznej wystawy.

Pod internetowym adresem: http://www.motogazeta.mojeauto.pl/genewa2007 wielbiciele i pasjonaci światowej motoryzacji znajdą szereg aktualnych informacji o zbliżających się targach i ich ponad stuletniej historii. „W jednym miejscu przygotowaliśmy zbiór tegorocznych światowych i europejskich premier oraz samochodów koncepcyjnych. Codziennie zamieszczane będą nowe zdjęcia lśniących samochodów i pięknych dziewczyn wraz z autorskimi relacjami naszego wysłannika" – mówi Wojciech Traczyk, Redaktor Naczelny mojeauto.pl.

Tegoroczne 77. Targi Samochodowe w Genewie są miejscem ponad 80 światowych i europejskich premier. Na 77 000 metrów kwadratowych zostanie zgromadzona liczba 250 wystawców, którzy przez dziesięć dni będą prezentować swoje samochody i akcesoria przed blisko 700 000 widownią.

Targi samochodowe Genewa 2007 z mojeauto.pl :

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/genewa2007

Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Authors

Related posts

Top