Idzie wiosna!

Koniec zimy cieszy wszystkich. Robi się coraz cieplej. Budzi się przyroda. Budzą się nasze zmysły. Dokładnie w takim klimacie  powstał serwis specjalny "Idzie wiosna!"  w mojeauto.pl. 

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl zadbała, by Internauta mógł zrelaksować się i wykorzystać najlepsze strony ‘zmotoryzowanej wiosny’. Wiosenny serwis mojeauto.pl bawi, podpowiada i rozgrzewa. Nie brak w nim humoru, pięknych kobiet i wiosennych nowości motoryzacyjnych. Internauci znajdą tu też atrakcyjne oferty i promocje aut nowych i używanych a testy samochodów pomogą w wyborze auta. Ponadto praktyczne wskazówki pod hasłem „Auto na wiosnę czyli czas na porządki” ułatwią przygotowanie samochodu do wiosennych wojaży.  

Serwis dostępny jest pod adresem www.motogazeta.mojeauto.pl/idzie_wiosna 

Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Authors

Related posts

Top