mobile.eu rozpoczyna współpracę z Gumtree.pl

Internetowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych – mobile.eu – poszerzył grono swoich partnerów. Właśnie dołączył do nich portal Gumtree.pl. Na jego stronach dostępne będą teraz ogłoszenia pochodzące z serwisu mobile.eu. 

Aby uczynić proces sprzedaży samochodów jeszcze szybszym i bardziej skutecznym dla użytkowników, serwis mobile.eu rozpoczął współpracę z Gumtree.pl. W jej ramach polskie ogłoszenia znajdujące się w serwisie mobile.eu (www.mobile.eu) zostaną jednocześnie wyświetlone na Gumtree.pl. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszyscy użytkownicy, którzy opublikują ogłoszenie w serwisie mobile.eu znajdą je także na Gumtree.pl. Dodatkowo, użytkownicy Gumtree.pl, będą mieli dostęp do szerszej bazy ogłoszeń motoryzacyjnych pochodzących z mobile.eu, która obejmuje obecnie już ponad 22 000 ogłoszeń.

Współpraca mobile.eu i Gumtree.pl to z pewnością ogromna korzyść dla użytkowników obu serwisów. Dzięki niej, nie tylko zwiększamy zasięg ogłoszeń pochodzących z mobile.eu. Jednocześnie bowiem Gumtree.pl zaoferuje swoim użytkownikom dostęp do jeszcze szerszej oferty pojazdów – powiedział Remigiusz Smoliński, Country Manager Poland w mobile.international GmbH.  

Gumtree.pl to portal darmowych ogłoszeń internetowych, odwiedzany każdego miesiąca przez 2 miliony unikalnych użytkowników. W ramach współpracy, mobile.eu eksportować będzie do serwisu zarówno ogłoszenia dealerów, jak i prywatnych użytkowników. 

Do tej pory, mobile.eu nawiązało współpracę z tak silnymi partnerami jak: interia.pl, Wroom, V10, Trovit, Autoaukcje. Celem każdego z partnerstw jest zwiększenie efektywności ogłoszeń publikowanych na mobile.eu oraz dotarcie do szerszego grona użytkowników. 

O mobile.eu 

Serwis mobile.eu powstał w kwietniu 2009 roku. W bazie mobile.eu liczącej ponad 1,4 miliona ogłoszeń, znajduje się szeroki wybór samochodów, pojazdów użytkowych, motocykli i przyczep kempingowych, z czego ponad 19 000 ofert pochodzi z Polski. Miesięcznie mobile.eu odwiedzane jest przez ponad 536 000 unikalnych użytkowników (Gemius, 10/2009) co oznacza, że serwis ten jest jednym z najczęściej odwiedzanych internetowych rynków pojazdów w Polsce. mobile.eu jest częścią mobile.international GmbH, do którego należy także największy niemiecki internetowy rynek pojazdów – mobile.de. mobile.international GmbH prowadzi dedykowane internetowe rynki pojazdów w trzech krajach: Polsce, Niemczech, Włoszech, Francji i Rumunii. Siedziba firmy znajduje się pod Berlinem w Niemczech. 

O Gumtree.pl

Gumtree.pl powstało w sierpniu 2004 roku jako polska edycja brytyjskiej strony ogłoszeń drobnych Gumtree.com. Serwis oferuje szeroką gamę lokalnych, darmowych ogłoszeń drobnych, z takich działów jak Praca, Nieruchomości, Sprzedam, Usługi, Samochody, Zwierzaki oraz Społeczność. Miesięcznie strona odwiedzana jest przez ponad 2 mln unikalnych użytkowników, co stawia Gumtree w czołówce największych serwisów ogłoszeń drobnych w Polsce. W 2005 roku Gumtree stało się częścią rodziny Kijiji (platformy ogłoszeń drobnych w ramach serwisu eBay Inc.), która swoim zasięgiem obejmuje ponad 30 państw. W Polsce serwis istnieje w 7 największych miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach oraz Trójmieście.


 

Authors

Related posts

Top