Moje auto i ja na wakacjach

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl przygotowała i uruchomiła wakacyjny konkurs internetowy “Moje auto i ja na wakacjach”, w którym Użytkownicy będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody oraz upominki. Wystarczy przesłać jedno zdjęcie z opisem i nawigacje satelitarne TravelPilot mogą mieć nowych właścicieli!


Fotograficzny konkurs wakacyjny ”Moje auto i ja na wakacjach” – skierowany jest do wszystkich, którzy planują odbyć wakacyjne wojaże jakimkolwiek pojazdem. „Może to być zdjęcie z najbardziej odległego miejsca, w które udało się dojechać, dziwnego samochodu zauważonego w podróży, ciekawego czy zabawnego zdarzenia, czy też najbardziej osobliwego parkingu, na jakim przyszło się zatrzymać podczas wakacyjnych wojaży… Liczymy na dużą pomysłowość naszych Internautów” – mówi Szymon Siwek, Marketing Manager Internet Service S.A., operatora Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl.


Prace konkursowe należy przesyłać do 5 października 2006 r. na adres [email protected]. Szczegóły znajdują się na specjalnej stronie konkursowej www.nowe.mojeauto.pl/konkurs_wakacje


 


Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.


 

Authors

Related posts

Top