Mojeauto.pl partnerem Cafe News

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl nieprzerwanie od kilku lat jest czołowym dostawcą najnowszych informacji i ciekawostek ze świata motoryzacji. Aktualności publikowane w serwisie mojeauto.pl dostępne są także bezpośrednio z aplikacji Cafe News.


 


Twórcy Cafe News do współpracy zapraszają wybranych dostawców treści. Dzięki temu Użytkownik ma do swojej dyspozycji najlepsze z możliwych kanały informacyjne w danej dziedzinie. Dzięki akcesji mojeauto.pl do projektu Cafe News Internauci znajdą różnorodne informacje z sektora motoryzacyjnego, informacje o niecodziennych wydarzeniach i premierach, inwestycjach drogowych, autorskie testy samochodów i zdjęcia, raporty i analizy. Obok aktualności publikowane są komentarze czołowych ekspertów, analityków i uznanych praktyków motoryzacji w Polsce i na świecie.


 


Cafe News to pierwszy w Polsce darmowy program, który grupuje najlepsze źródła informacji i pozwala nimi intuicyjnie zarządzać. Korzystający z Cafe News otrzymują  błyskawicznie na swój komputer wszystkie interesujące i określone przez nich news-y na wybrane zagadnienia i tematy. Posegregowane tematycznie kanały sprawiają, że dostęp do informacji jest łatwy, szybki i przyjazny. Cafe News to nie tylko czytnik RSS- to także innowacyjne narzędzie monitorujące i udostępniające aktualności.


 


InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.


 

Authors

Related posts

Top