NADCHODZI FINAŁ POLAND TROPHY DRAGON WINCH EXTREME

Zbliża się finałowa runda Poland Trophy Dragon Winch Extreme, rajdu organizowanego przez agencję Euroforum z Katowic przy współpracy z producentem wyciągarek, firmą Dragon Winch. Ostatnia, III edycja imprezy w sezonie 2011 odbędzie się już 23 i 24 września na Dolnym Śląsku. Honorowy patronat nad rajdem przyjęła Gmina Walim. Patrząc na poprzednie edycje oraz miejsce, w którym odbywać się będą zawody można się spodziewać, że czekają wszystkich trudne i widowiskowe zmagania.

W najbliższym czasie Walim będzie tętnić życiem. Pojawią się banery, balony, flagi w barwach charakterystycznych dla Sponsora Tytularnego, firmy Dragon Winch. 23 września w centrum Walimia na godzinę 18.00 planowany jest uroczysty start na etap nocny wszystkich załóg samochodowych oraz quadów. Będzie można zobaczyć niesamowite maszyny terenowe, które zostały przygotowywane przez zawodników specjalnie na jeden z najcięższych rajdów przeprawowych w Polsce. Baza całej imprezy będzie się znajdowała w miejscowości Rzeczka, a biuro rajdu będzie można znaleźć w Gościńcu Korona.

„Czego mogą się spodziewać zawodnicy i widzowie? Załogi przede wszystkim muszą być przygotowane na niezwykle ciężką przeprawę. Myślę, że odcinki specjalne niejednokrotnie sprawią, że serce zawodników będzie biło szybciej. Widzowie mogą liczyć na świetną zabawę oraz możliwość zobaczenia na własne oczy jak uczestnicy zmagają się z terenem. Szykuje się świetna impreza ze wspaniałą atmosferą na miarę finału PTDWE.” – mówi Maciej Rachtan Dyrektor Rajdu.

Tradycyjnie, jak przed każdą edycją w tym roku, lista chętnych do startu w rajdzie jest już prawie pełna. Niewiele czasu oraz mało miejsc na listach pozostało zawodnikom, którzy jeszcze nie zdążyli się zgłosić. W całym sezonie 2011 agencja Euroforum zdecydowała się ograniczyć ilość załóg, które mogą wziąć udział w imprezie. Takie ograniczenie spowodowało, że podczas poprzednich edycji były załogi, które nie wystartowały w zawodach z uwagi na brak miejsc.
„Wydaje mi się jakbyśmy dopiero rozpoczynali sezon 2011, a tak naprawdę zbliżamy się wielkimi krokami do jego zakończenia. Przyznam, że jestem bardzo zadowolony i to głównie z dwóch powodów. Po pierwsze, cieszę się, że jesteśmy partnerem rajdu przygotowanego w sposób profesjonalny i z tak dużym rozmachem. Po drugie, sprawia mi ogromną przyjemność gdy widzę, że coraz więcej zawodników używa wyciągarek Dragon Winch.” – mówi Waldemar Tomankiewicz, dyrektor techniczny Dragon Winch, członek zarządu.
Finał Poland Trophy Dragon Winch 2011 zakończony zostanie 24 września (sobota)
w bazie rajdu oficjalnym ogłoszeniem wyników oraz uroczystym wręczeniem nagród dla zwycięzców III edycji. Nagrody otrzymają także załogi, które zajęły najwyższe miejsca
w klasyfikacji generalnej w br.
Z: http://www.pressoffice.pl/moto,t1826795072?more=1890282159

0 0 vote
Article Rating
Authors

Related posts

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pan mróz
pan mróz
8 lat temu

kojarzę tą firmę dragon winch, jakiś znajomy chyba chwalił sobie ich wyciągarki, ale nie wiedziałem, że firmują imprezie offroadowej. dobra rzecz :)

Top