Najbardziej pożądane auta na platformach internetowych w 2009 roku – TOP 10

Jakie auta były najczęściej poszukiwane na europejskich platformach internetowych w 2009 roku? mobile.eu prezentuje najbardziej pożądaną w Europie dziesiątkę samochodów mijającego roku. Ranking uwzględnia dane ze wszystkich internetowych rynków pojazdów, należących do mobile.international GmbH, w tym także dane pochodzące z mobile.eu, działającego w Polsce od kwietnia 2009 r. Baza mobile.eu zawiera ponad 1,4 miliona ogłoszeń motoryzacyjnych, w tym już ponad 21 000 z Polski.


Z rankingu przygotowanego przez mobile.eu wynika, że największym zainteresowaniem w Europie cieszą się auta segmentu C. Na pierwszym miejscu znalazł się Opel Astra. Zaraz za nim uplasował się VW Golf. Użytkownikom platform bardzo do gustu przypadł także przedstawiciel segmentu D – BMW serii 3.


Poniżej prezentujemy listę TOP 10 najbardziej pożądanych samochodów na platformach internetowych.



  1. Opel Astra

  2. VW Golf

  3. BMW seria 3

  4. Audi A4

  5. VW Passat

  6. Mercedes klasa C

  7. BMW seria 5

  8. Mercedes klasa E

  9. VW Polo

  10. Audi A6



O mobile.eu


Serwis mobile.eu powstał w kwietniu 2009 roku. W bazie mobile.eu liczącej ponad 1,4 miliona ogłoszeń, znajduje się szeroki wybór samochodów, pojazdów użytkowych, motocykli i przyczep kempingowych, z czego ponad 21 000 ofert pochodzi z Polski. Miesięcznie mobile.eu odwiedzane jest przez ponad 647 000 unikalnych użytkowników (Gemius, 09/2009) co oznacza, że serwis ten jest jednym z najczęściej odwiedzanych internetowych rynków pojazdów w Polsce. mobile.eu jest częścią mobile.international GmbH, do którego należy także największy niemiecki internetowy rynek pojazdów – mobile.de. mobile.international GmbH prowadzi dedykowane internetowe rynki pojazdów w trzech krajach: Polsce, Niemczech, Włoszech, Francji i Rumunii. Siedziba firmy znajduje się pod Berlinem w Niemczech.

Authors

Related posts

Top