Przewodnik po polskiej motoryzacji – nowy newsletter mojeauto.pl

Nowy newsletter Mapa Polskiej Motoryzacji dostępny na platformie internetowej mojeauto.pl to „przyjemny obowiązek” dla każdego kto identyfikuje się z branżą motoryzacyjną.


Różnorodność aktualności z sektora motoryzacyjnego ze wszystkich regionów naszego kraju, informacje o inwestycjach, niecodziennych wydarzeniach, ciekawe zdjęcia, raporty i analizy. Obok aktualności publikowane są komentarze czołowych ekspertów, analityków i uznanych praktyków motoryzacji. To właśnie idea stworzenia możliwości szybkiego wglądu do zgromadzonych informacji z różnych źródeł w jednym miejscu stała się powodem stworzenia nowego newslettera Mapa Polskiej Motoryzacji.


„O tym jak niezwykle interesującym obszarem jest sektor motoryzacyjny świadczy rosnąca popularność serwisu Mapa Polskiej Motoryzacji. Nowy newsletter powstał w efekcie rozbudowy projektu Mapa Polskiej Motoryzacji, tworzonego przede wszystkim z myślą o osobach żywo zainteresowanych tematyką rozwijającego się sektora motoryzacyjnego, w tym przedsiębiorców, kadry kierowniczej, biznesmenów” – Michał Kluba, Prezes Zarządu Internet Service S.A., operatora mojeauto.pl.


Z uwagi  na fakt, iż projekt Mapa Polskiej Motoryzacji jest już doskonale rozpoznawalny i identyfikowany jako rzetelne źródło informacji, został on objęty honorowym patronatem przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ). W ramach projektu mojeauto.pl współpracuje również z Polską Izbą Motoryzacji (PIM) uczestnicząc w misji promocji sektora poddostawców komponentów dla motoryzacji w kraju i zagranicą.


Subskrypcji newslettera Mapa Polskiej Motoryzacji można dokonać pod adresem:
http://www.motogazeta.mojeauto.pl/cms/index.php?id=21995&mail=&submit=Zapisz

##
Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych

Authors

Related posts

Top