Reklamacja samochodu

Każdy n nas marzy o nowym samochodzie, takim, który by się nie psuł. Dla niektórych ważne są wszelkiego rodzaju bajery, jednak myślę, że większość z nas, po doświadczeniach z psującymi się samochodami, po prostu chciałaby mieć taki, którym można wszędzie pojechać, i dojechać bez przeszkód.

Czasami myślimy, że nowy samochód nam to zagwarantuje. Owszem, jest mniejsza szansa, że się zepsuje. Jednak nowe samochody tez mają różne wady i usterki. Kiedy taką wadę się wykryje, trzeba jeszcze udowadniać, ze nie powstała ona na skutek naszej jazdy, już po wyprowadzeniu samochodu z salonu.

Co, jeśli wydamy na samochód nowy, mnóstwo pieniędzy, a potem okaże się, że jest on nie do używania, że coś się w nim psuje, i w dodatku twierdzą, że nie jest to fabryczna wada? W takiej sytuacji możemy tylko reklamować samochód i czekać na wyniki specjalistycznej opinii.

Taka reklamacja i procedury z nią związane, może na pewno potrwać. Jednak, kupując samochód w danym salonie, powinieneś się dowiedzieć już wcześniej, i mieć to w gwarancji i w warunkach zakupu, co w przypadku usterki w nowym samochodzie zakupionym przez ciebie od tego konkretnego sprzedawcy.
mks

Authors

Related posts

Top