Tańsze paczki z Bankiem Pocztowym do końca roku

Trwa przedświąteczna promocja Banku i pocztowego kuriera – firmy Pocztex – tylko do końca 2013 roku dzięki dowolnej karcie Banku Pocztowego można skorzystać z 30% rabatu przy Pocztex Ekspres 24. Oznacza to nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej.

Wspólny program – „Świąteczny Rabat z Kartą” Banku Pocztowego i Poczty Polskiej rozpoczął się w listopadzie i trwa do końca grudnia br. Każda osoba posiadająca dowolną kartę Banku Pocztowego może skorzystać z rabatu w sieci ponad 5 tys. Placówek Poczty Polskiej. Wysokość rabatu na usługę kurierską Pocztex Ekspres 24 wynosi aż 30%.

– W okresie świątecznym nadajemy bardzo dużo przesyłek. Dzięki Pocztex-owi możemy jeszcze zdążyć przesłać prezenty naszym najbliższym z dodatkowym rabatem – mówi Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.

Wystarczy jedynie okazać dowolną z posiadanych kart Banku Pocztowego podczas nadawania paczki. Są to m.in.: karta debetowa do Pocztowego Konta Standard lub Nestor, do Pocztowego Konta Oszczędnościowego, Pocztowego Konta Firmowego, jak również Pocztowa Karta Kredytowa czy ZASILACZ (karta pre-paid). To nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej tylko dzięki posiadaniu karty Banku.

Karta do Pocztowego Konta Nestor i Standard Banku Pocztowego aktywnie wykorzystywana do płacenia za zakupy może być bezpłatna, zaś kartę ZASILACZ można kupić od ręki w placówce pocztowej (lista placówek na www.zasilacz24.pl) i zacząć od razu korzystać z promocji „Świąteczny Rabat z Kartą”.

Z usługi kurierskiej Pocztex Ekspres 24 posiadacze dowolnej karty Banku Pocztowego mogą skorzystać w jednej z 5 tys. Placówek Poczty Polskiej, które oferują usługę Pocztex. Ich lista oraz Regulamin Programu dostępne są na stronie www.poczta-polska.pl.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#pocztex samochody

Authors

Related posts

Top