WYCIĄGARKI DRAGON WINCH NA II EDYCJI POLAND TROPHY

II edycja ekstremalnego rajdu przeprawowego Poland Trophy Dragon Winch Extreme, dla samochodów terenowych i quadów, zakończona. Impreza odbyła się 8 -9 lipca 2011 roku w Brodnicy i po raz kolejny PTDWE pokazało, że są to zmagania przeznaczone dla najbardziej wytrwałych zawodników i dla prawdziwych pasjonatów off-road’u. Przed każdym rajdem z tego cyklu uczestnicy przygotowują swoje maszyny, w tym zmuszeni są zaopatrzyć się w możliwie jak najlepsze wyciągarki, które wiele razy pomagają im wyjść cało z opresji.

Poland Trophy po rocznej przerwie powróciło w wielkim stylu w sezonie 2011. Jak pokazały dwie edycje: pierwsza w marcu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz druga w Brodnicy, która zakończyła się kilkanaście dni temu, jest to impreza niezwykle trudna.

W celu ukończenia rajdu potrzebne są: opanowanie, umiejętności prowadzenia pojazdu w terenie, siła mięśni oraz najwyższej jakości wyciągarki. Nieprzypadkowo w br. sponsorem tytularnym Poland Trophy została firma Dragon Winch. Wyciągarki Dragon Winch są najbardziej zaawansowanymi technologicznie maszynami tego typu na rynku, dlatego sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach.

„W naszych wyciągarkach stosowana jest najnowocześniejsza technologia, a my też stale dbamy o to, by tworzyć kolejne, innowacyjne rozwiązania, tak, aby oferowane przez nas produkty, przeznaczone przecież do pracy nawet w bardzo ciężkich warunkach, niezmiennie charakteryzowały się wytrwałością oraz skutecznością.” – mówi Waldemar Tomankiewicz, dyrektor techniczny, członek zarządu. „Podjęliśmy współpracę z Poland Trophy, między innymi po to, aby pokazać wysoką jakość naszych urządzeń na jednym z najbardziej ekstremalnych rajdów w Polsce.”- dodaje Jerzy Woźnicki, dyrektor zarządzający, członek zarządu.

Będąc na PTDWE nie da się nie zauważyć, że część zawodników używa produktów tej marki, co świadczy o tym, iż zapewnienia przedstawicieli firmy o wysokiej jakości ich produktów, nie są tylko pustymi słowami. Wyciągarki Dragon Winch wykorzystywane są jednak nie tylko w off-road’zie. W ofercie można także znaleźć serie przeznaczone m. in. do lawet holowników, pojazdów specjalistycznych, a nawet łodzi.
Z: http://www.pressoffice.pl/moto,t1826795072?more=1740181586

hastagi na stronie:

#wyciągarki samochodowe używane

Authors

Related posts

Top