Załoga Skoda Castrol BP Rally Team

Leszek Kuzaj i Craig Parry jadący Skodą Fabią S2000 zajęli drugie miejsce w zakończonym właśnie 6 Lotos Balic Cup, drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dzięki temu załoga zespołu Skoda Castrol BP awansowała w klasyfikacji sezonu na drugą pozycję, tracąc do liderów mistrzostw zaledwie 4 pkt. Polsko-brytyjski duet zapisał na swoim koncie trzy zwycięstwa na odcinkach specjalnych i tylko dwukrotnie meldował się na mecie OS-u poza pierwszą trójką.

Pierwsza w tym sezonie szutrowa impreza padła łupem Kajetana Kajetanowicza.

Kuzaj i Parry dośc pechowo rozpoczęli rajd Lotos, od przygody na odcinku testowym, która mogła zakończyć ich udział w imprezie. Ale dzięki doskonałej pracy serwisu, udało się przywrócić pełną sprawność Skodzie Fabii S2000.

„Ten błąd kosztował mnie nieco nerwów i pewności podczas pierwszego dnia rajdu”, mówił Leszek Kuzaj. „Bardzo dziękuje całemu zespołowi za świetną pracę, bo nasz wynik był możliwy dzięki ich zaangażowaniu i ogromnemu wkładowi pracy. Auto jest świetne i spisywało się perfekcyjnie, więc mam nadzieję na dobry wynik podczas Rajdu Polski”.

Kolejną eliminacją cyklu RSMP będzie właśnie czerwcowy Rajd Polski, rozgrywany także na szutrowej nawierzchni, w okolicach Mikołajek.

http://castrol.netpr.pl/pr/161874/zaloga-skoda-castrol-bp-rally-team-na-drugim-miejscu-w-rajdzie-lotos-balic-cup

Authors
Top