Wiadomości branżowe

Korespondencja cyfrowa Envelo pocztą XXI wieku

Z możliwościami usług platformy Envelo, stworzonej przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe, zapoznali się uczestnicy marcowego III Forum Technologicznym „Poczta XXI wieku”. Envelo dynamicznie rozwija pakiet e-usług i wprowadziła skrzynkę Envelo, która umożliwia bezpieczne, zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą. Klienci mogą już

Z możliwościami usług platformy Envelo, stworzonej przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe, zapoznali się uczestnicy marcowego III Forum Technologicznym „Poczta XXI wieku”.

Envelo dynamicznie rozwija pakiet e-usług i wprowadziła skrzynkę Envelo, która umożliwia bezpieczne, zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą. Klienci mogą już skorzystać z pocztowego Konta Zaufanego wraz z możliwością wysyłania neolistu elektronicznego.

Poczta Polska rozwija pakiet korespondencji rejestrowanej i po neoznaczku na przesyłki polecone wraz z udostępnieniem skrzynki Envelo, uruchomiła możliwość wysyłania neolistów drukowanych poleconych.

Jeszcze niedawno mówiliśmy o rozwiązaniach dla korespondencji rejestrowanej jako o planach. Dziś pokazujemy, jak te plany zrealizowaliśmy – powiedziałGrzegorz Świdwiński prezes PPUC podczas wystąpienia „Platforma Envelo – nowy wymiar korespondencji cyfrowej”.

Neolist polecony to ułatwienie zwłaszcza dla firm i instytucji, które wysyłają duże wolumeny przesyłek poleconych. W skrzynce Envelo wysłanie listów poleconych i zarządzanie ważną korespondencją to proces wygodny i łatwy w obsłudze dzięki dużej automatyzacji.

Nowoczesna wprowadza nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców. To przede wszystkim możliwość wysyłania i gromadzenia neofaktur, ale także wysyłania korespondencji masowej. Teraz z usługą neolist drukowany można wysłać 100 czy 100 000 listów jednocześnie. Listy można wysłać przez internet, a listonosz doręczy je adresatom w formie drukowanej.

Co roku Forum Technologiczne gromadzi czołowych przedstawicieli rynku nie tylko z Polski. Wśród prelegentów i gości tegorocznej edycji forum, która odbyła w Warszawie, znaleźli się m.in. przedstawiciel Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, reprezentanci Poste Italiane, InPostu czy Deloitte. Obecni na tegorocznej konferencji mogli zarówno wysłuchać prezentacji, jak i przyjrzeć się ofercie rozwiązań technologicznych oferowanych przez partnerów wydarzenia.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Poczta Polska. Dostarczył
A to już wiesz?  Anna Grzelewska - nowy Communication Manager w Volvo Auto Polska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy