Korekcja zmarszczek Kosmetyki Uroda

Na jakich miejscach kobiecego ciała najczęściej wstrzymują wzrok faceci?

Na jakich miejscach kobiecego ciała najczęściej wstrzymują wzrok faceci?
Informacja prasowa, 26.05.2014 r. Droga do doskonałości, czyli jak się podobać Na jakich punktach kobiecego ciała najczęściej wstrzymują spojrzenie faceci? Okazuje się, że oni ciż

Informacja prasowa, 26.05.2014 r.
Droga do doskonałości, czyli jak się podobać

Na jakich punktach kobiecego ciała najczęściej wstrzymują spojrzenie faceci?

Okazuje się, że oni ciż nie są w tym powodzie w 100% zgodni.

Biust, oczy, usta?
Najważniejsze jest ogólnie zadbane ciało, choć oczywiście detale również się liczą. Jak sprostać tym wszystkim wymaganiom a nie zwariować? Mamy kilka rad.

To, co na pierwszy rzut oka wydaje się trudne lub nawet niemożliwe do zrealizowania, w rzeczywistości nic nie musi takie być, szczególnie gdy trafnie dobierzemy sobie sprzymierzeńców. W ślad za naszym pragnieniem wyglądania młodziej oraz podobania się sobie i innym podąża medycyna estetyczna. Gdy zatem oczy zdają się ginąć pod siateczką zmarszczek, usta tracą dawną objętość, i na dekolcie widać już pierwsze znamiona upływającego czasu, z pomocą przychodzi kwas hialuronowy. Podany w okolice, na które zwracają uwagę panowie, pozwoli dłużej przykuwać ich wzrok, a także cieszyć się pewnością siebie w kontaktach.

Na rynku dostępne są preparaty dostosowane do konkretnych części i partii ciała. W tym jest rewolucja medycyny estetycznej. Świetnie widać to na przykładzie szwajcarskiej marki Teosyal, w jakiej ofercie znajdziemy m.in. produkty przeznaczone do korekcji ust, zmarszczek wokół oczu, skóry dłoni czy dekoltu. Przymierzając się do wizyty w gabinecie, pozostaje nam zatem zapoznać się z właściwościami poszczególnych preparatów i dobrze wybrać.

Zalotne spojrzenie – Teosyal Redensity II
W zestawieniach prezentujących partie ciała, które szczególnie upodobali sobie panowie, oczy znajdują się zwykle w pierwszej trójce, często wyprzedzając biust. Nic dziwnego – to w oczach kryje się tajemnica, którą panowie tak lubią odkrywać. Czas biegnie jednak nieubłaganie. Kolejne lata procentują coraz to nowymi zmarszczkami, bruzdami, cieniami, syndromem „smutnych i zmęczonych” oczu. Niełatwo jest pozbyć się tych wszystkich problemów. Przy trafnym doborze kompanów, jest to jednak możliwe. Pozwalają na to właściwości Teosyal Redensity II – preparatu łączącego w sobie cechy wypełniacza i „rewitalizatora”. Redensity II zawiera szereg dobroczynnych składników, które pozwalają leczyć okolicę podkrążonego oka. Są to usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy, kompleks aminokwasów, przeciwutleniaczy, minerałów i witamina B6. Redensity II działa również nawilżająco oraz delikatnie pobudza skórę do produkcji kolagenu.

A to już wiesz?  Chcesz mu dać skarpetki na Gwiazdkę? Lepiej to przemyśl.

Wydatne usta – Teosyal Kiss New Formulation
Tuż po spojrzeniu w oczy, wzrok mężczyzny wędruje zwykle na… usta. Cel – ocenienie uśmiechu. Pamiętajmy, że mężczyznom znaczniej bardziej podobają się kobiety, które chętnie i często się uśmiechają, mniej zaś panie o zaciętym wyrazie twarzy. Preparat na bazie kwasu hialuronowego Kiss New Formulation polecany jest do zabiegów natychmiastowego nawilżenia, zmiany kształtu i zwiększenia objętości ust, a także do niwelowania zmarszczek wokół ust i wzmocnienia kącików. Efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Ładne dłonie – Teosyal Redensity I
Wraz z upływem czasu coraz trudniej jest też ukryć niedoskonałości skóry na dłoniach. Prędzej czy później musimy zmierzyć się z pomarszczeniami, bruzdami czy odmiennym kolorytem skóry w tej okolicy. Wówczas możemy zwrócić się na preparat Teosyal Redensity I o głęboko nawilżających właściwościach. Składniki zawarte w Redensity I wspomagają proces odzyskiwania prawidłowej gęstości skóry właściwej, stymulują wytwarzanie włókien kolagenu. Dzięki temu, po zabiegu, skóra wygląda młodziej, jest bardzo nawilżona i dużo gładsza. Kuracja składa się z trzech sesji przeprowadzanych co trzy tygodnie, podczas których żel podawany jest śródskórnie, wzdłuż linii zmarszczek.

Zdj_cie kobiety zrodlo123rf.com-004-2014-05-26 _ 19_24_12-80

CLASSIC KISS NEW FORMULATION SYRINGE_-001-2014-05-26 _ 19_24_12-80

REDENSITY-2-blanc-duze-002-2014-05-26 _ 19_24_12-80

RedensityITeosyal-003-2014-05-26 _ 19_24_12-80

Więcej informacji: www.newderm.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy