Sklep motoryzacyjny w mojeauto.pl

W ubiegłym tygodniu, w ramach platformy mojeauto.pl, wystartował sklep z częściami i akcesoriami motoryzacyjnymi.


Sklep powstał we współpracy z Motoricus.com Sp. z o.o. i  jest dostępny pod adresem:  www.sklep.mojeauto.pl. Użytkownikom mojeauto.pl zaproponowano bogatą i bardzo atrakcyjną cenowo ofertę 20.000 produktów. W ofercie znajdują się m.in. opony, felgi, foteliki, bagażniki, systemy do nawigacji, “car audio” i wiele innych. Asortyment został podzielony na określone grupy i kategorie, co ułatwia nawigację, wybór i zakup.  Na szczególną uwagę zasługuje aktualna oferta opon zimowych oraz  konfigurator felg, który umożliwia ich dokładny wybór pod kątem marki, modelu i wersji samochodu.


“W naszym sklepie Internauci mają zapewniony dostęp do maksymalnie szerokiej oferty produktów po bardzo konkurencyjnych cenach. Użytkownicy mojeauto.pl  korzystają z dodatkowego rabatu w wysokości 4%. Za nami pierwsze dni funkcjonowania sklepu i pierwsze zamówienia, a przecież sezon na opony zimowe dopiero przed nami!”  – mówi Szymon Siwek, Marketing Manager Internet Service S.A., operatora mojeauto.pl.


www.sklep.mojeauto.pl 


Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl powstała w  2000 roku. Początkowa jej działalność polegała na sprzedaży samochodów przez Internet. W 2003 roku zmieniony został profil działalności wortalu z transakcyjnego na informacyjny. Obecnie serwis mojeauto.pl jest jednym z największych w polskim Internecie źródeł informacji o samochodowych premierach, technice, cenach samochodów, a także inwestycjach drogowych i polskim przemyśle motoryzacyjnym. Uzupełnieniem bieżących informacji są stałe działy opisujące wyniki testów zderzeniowych Euro NCAP, konsumenckich testów fotelików ADAC i raport awaryjności publikowany corocznie przez Dekrę. Redakcja mojeauto.pl publikuje tez własne testy samochodów nowych.

Authors

Related posts

Top